آخرین خبرها

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، استان لرستان در هفته ای که گذشت شاهد اتفاقات مختلی بود که می توان به انتصاب مدیرکل میراث فرهنگی لرستان، ورود موج جدید ریزگردها به لرستان، قطعی پنج روزه آب شهرستان الیگودرز و انتصاب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان اشاره کرد.

گرد و غبار در لرستان تا روز شنبه ادامه دارد

گردوغبار بار دیگر وضعیت هوای لرستان را بحرانی کرد و تا روز شنبه...

ارسال خبر: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۶۳۰۴
خرم آباد ؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز خرداد ماه سال جاری در خرم آباد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، گودرز کریمی فر ظهر...

ارسال خبر: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۶۲۸۰

ایرج عبدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در خرم آباد، اظهار داشت: چند روز گذشته در جلسه با رئیس سازمان محیط زیست کشور برای بهبود محیط زیست لرستان درخواست هایی مطرح...

ارسال خبر: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۶۲۸۳

علیرضا کاکاوند در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در خرم آباد، اظهار داشت: 2 هزار و 861 روستا در سطح استان وجود دارد که برای 1955 روستا عملیات آب رسانی انجام شده...

ارسال خبر: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۶۲۸۵
خرم آباد ؛ مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان لرستان از فعالیت ۱۲۹ واحد مصالح فروشی غیر استاندارد در این استان خبر داد.

مرضیه قنبریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در...

ارسال خبر: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۶۲۸۶
خرم آباد ؛ معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برپایی نمایشگاه آثار مطبوعات و خبرگزاریهای غرب کشور در این استان خبر داد.

‌ماشاءالله امان الهی بهاروند در گفتگو با...

ارسال خبر: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۶۲۸۹

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی صبح امروز در مراسم رژه ارتش جمهوری اسلامی، اظهار داشت: به یاد داریم زمانی که انقلاب اسلامی...

ارسال خبر: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۶۲۹۰

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، به مناسبت 29 فروردین، سالروز بزرگداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران مراسم رژه نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی صبح امروز در استان لرستان برگزار شد.

معاون سیاسی...

ارسال خبر: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۶۲۹۱

حجت الاسلام محمدعلی ارزنده در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در الیگودرز، با اشاره به لزوم ساماندهی مقبره یادمان شهدای گمنام این شهرستان اظهارداشت: گلزار شهدای شهرستان الیگودرز وضعیت مناسبی ندارد و...

ارسال خبر: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۶۲۹۲
خرم آباد ؛ مدیر کل امور عشایری لرستان از تولید ۲۵ درصد پروتئین این استان توسط عشایر خبر داد.

مراد بیرانوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر بیش از...

ارسال خبر: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۶۲۹۳
بروجرد ؛ امام جمعه شهرستان بروجرد گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران با وجود نیروهای مسلح، شجاع و غیرتمند و با پشتیبانی عظیم ملت بیدار و ولایتمدار در امنیت کامل است.

به گزارش خبرنگار...

تبلیغات